агенция гръцки преводи

Актуални новини от България и света | actualnobg.info

Български новини от политиката и бизнеса ⏩ Актуални политически теми на деня ⚡ Спортни новини, Шоу и здравни теми ☛ actualnobg.info

Локомотив София спечели титлата в бокса при учениците

Локомотив София спечели отборната титла на Държавното първенство по бокс за ученици след втория кръг на шампионата, който завърши в Плевен днес.

seo-blog7

Талантите от столичния клуб постигнаха общ сбор от 95 точки в крайното подреждане. Те изпревариха „Мизия“ и „Лаута Арми“, които се наредиха на второ и трето място в класирането с по 35 точки.

На финалите в Плевен днес боксьорите на „Локомотив“ София спечелиха общо 6 титли. Със златни медали се окичиха Светослав Стратиев (44 кг), Ангел Димитров (46 кг), Янко Илиев (48 кг), Петър Петков (50 кг), Петър Костов (52 кг) и Алек Иванов (54 кг). С по три титли пък се поздравиха в Мизия и Първенец.