агенция гръцки преводи

Актуални новини от България и света | actualnobg.info

Български новини от политиката и бизнеса ⏩ Актуални политически теми на деня ⚡ Спортни новини, Шоу и здравни теми ☛ actualnobg.info

НА ЖИВО: Локомотив Пд 1:2 Ботев Враца

Локомотив Пловдив и Ботев Враца играят при 1:2 в откриващия двубой на 19-ия кръг в efbet Лига. Дориан Бабунски изведе гостите напред в 10-ата минута от дузпа, Димитър Илиев изравни в 34-ата минута. Врачани поведоха отново в 42-ата минута чрез Юлиан Ненов.

Срещата е с начален час 16:30 и ще бъде предавана пряко в ефира на DIEMA SPORT. Ние, от Gong.bg, ще проследим всичко най-интересно на живо.

Мачът започна в спокойно темпо и едва в 7-ата минута зрителите видяха първата опасност пред една от двете врати. Парвиз Умарбаев изстреля истински снаряд от дистанция, но вратарят Красимир Костов изби в ъглов удар.

Контратака на гостите две минути след това завари неподготвена “черно-бялата” защита, която беше матирана с разсичащо подаване на Бабунски към Красимир Тодоров. Талантът на врачани се озова очи в очи с Лукас Рейдър, който го повали с тяло и реферът не се поколеба да посочи бялата точка. Дузпата беше изпълнена хладнокръвно от голмайстора на Ботев Дориан Бабунски за 0:1.

Златна възможност за изравняване пропиля Димитър Илиев в 25-ата минута. Капитанът на “черно-белите” получи прецизен пак от Томашевич в наказателното поле, но шутира покрай вратата. Три минути след това удар на Умарбаев попадна право в ръцете на Костов.

Логичното се случи в 34-ата минута, когато Кристиан Гомис с меко центриране отдясно намери Димитър Илиев и той с глава отблизо отбеляза за 1:1.

Три минути преди почивката пловдивчани бяха матирани за втори път. Красимир Тодоров изведе Юлиан Ненов сам срещу вратаря Лукас Рейдър и майсторски прати топката до лявата греда за 1:2.

ЛОКОМОТИВ ПД – БОТЕВ ВРАЦА 1:2

0:1 Дориан Бабунски (10-дузпа)

1:1 Димитър Илиев (34)

1:2 Юлиан Ненов (42)

Локомотив Пд: 71 Лукас Рейдър, 4 Кристиан Гомис, 5 Мартин Паскалев, 20 Милош Петрович, 9 Бирсент Карагерен, 39 Парвиз Умарбаев, 6 Емил Янчев, 33 Йосип Томашевич, 16 Лукас Салинас, 14 Димитър Илиев-к, 10 Георги Минчев

Треньор Александър Тунчев

Ботев Враца: 33 Красимир Костов, 22 Диего Фераресо, 18 Илия Миланов-к, 5 Костадин Ничев, 77 Мартин Николов, 88 Йоан Бауренски, 6 Антонио Георгиев, 94 Юлиан Ненов, 28 Красимир Тодоров, 24 Стефан Гаврилов, 20 Бобан Бабунски