агенция гръцки преводи

Актуални новини от България и света | actualnobg.info

Български новини от политиката и бизнеса ⏩ Актуални политически теми на деня ⚡ Спортни новини, Шоу и здравни теми ☛ actualnobg.info

НА ЖИВО: Септември – Ботев Враца 0:1, Кръстаич гледа мача в София

Отборите на Септември и Ботев Враца играят при резултат 0:1 в мач от 3-ия кръг на efbet Лига. Мартин Кавдански откри за гостите в 46-ата минута.

seo-blog7

Срещата на стадион „Васил Левски” стартира в 18:15 часа и може да я наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. По традиция в Gong.bg ще проследим най-важното от мача минута по минута.

Новият национален селекционер Младен Кръстаич и екипът му наблюдават срещата от ложата на стадиона.

Антон Узунов

Двубоят на стадион „Васил Левски” започна в спокойно темпо, като в първите минути двата тима не успяха да се затруднят. Първият точен удар в мача дойде в 7-ата минута, когато Атанас Кабов реши да стреля от близо 22 метра, но Красимир Костов бе на мястото с и успя да спаси.

Отговорът на гостите дойде почти моментално и още в следващата атака, Ботев бе много близо до откриване на резултата. Жан Пиер да Силва получи отдясно и веднага реши да комбинира с Венци Христов, който бе на чиста позиция.Нападателят обаче не успя да засече добре топката и я прати в аут. Симеон Александров също пробва рефлексите на Костов на вратата на врачани, но и този път опитният вратар успя да отрази.

В 20-ата минута Димитър Костадинов също имаше отлична възможност. След атака отдясно, топката бе центрирана в наказателното поле, където Костадинов се освободи майсторски от бранител на Ботев Враца, но в последния момент ударът му бе блокиран и не затрудни стража на гостите.

Последваха две добри възможности за гол на Ботев Враца, създадени от Дани Генов. При първата от тях атакуващият футболист стреля с глава след центриране от корнер, но прати топката над вратата, а малко по-късно изстрелът му по диагонала бе спасен от Шейтанов.

Така двата тима не успяха да се изненадат през първата част, въпреки че положения пред двете врати не липсваха.