агенция гръцки преводи

Актуални новини от България и света | actualnobg.info

Български новини от политиката и бизнеса ⏩ Актуални политически теми на деня ⚡ Спортни новини, Шоу и здравни теми ☛ actualnobg.info

НА ЖИВО: Пирин – Локо Пд 1:0, страхотно изпълнение на Костов

Пирин Благоевград и Локомотив Пловдив играят при 1:0 в ранния съботен двубой от 16-ия кръг от родната efbet Лига. След страхотна самостоятелна акция Станислав Костов откри резултата в 29-ата минута.

seo-blog7

Срещата на стадион “Христо Ботев” можете да я наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA. На сайта Gong.bg ще проследим сблъсъка минута по минута.

Първата добра възможност за гол се откри пред “смърфовете”. В 18-ата минута Карагарен се озова сам отдясно след грешка в защитата на Пирин. Националът напредна с топката и опита да намери оставения непокрит в наказателното поле Георги Минчев, но подаването му беше прекалено силно за нападателя.

В 26-ата минута Биков изчисти след центриране от корнер. Топката попадна в Дяков, който чукна към Станоев. Халфът отправи силен удар от около 20 метра, но над вратата. Три минути по-късно Пирин поведе. Слави Костов отне топката от Умарбаев, напредна и отправи удар, който беше блокиран от Биков. Нападателят обаче се ориентира най-добре и със силен шут от десетина метра не остави шансове на Редер.

Локомотив не успя да се съвземе след попадението и до края на първата част не създаде нищо значимо на терена. В 42-ата минута Салинас опита пробив през центъра и отправи удар, но топката рикошира в тялото на Бодуров и Хенгелман улови.

Пирин – Локо Пд 1:0

1:0 Станислав Костов (29)

Пирин: 12. Ник Хенгелман, 38. Александър Дюлгеров, 71. Антон Карачанаков, 31. Красимир Станоев, 5. Николай Бодуров, 3. Петър Занев, 18. Светослав Дяков, 29. Станислав Костов, 11. Станислав Манолев, 14. Стилиян Николов, 6. Юлиян Попев

гръцки преводач Добрич

Резерви: 1. Марио Кирев, 73. Венцислав Бенгюзов, 26. Иван Тасев, 44. Конър Хендерсън, 9. Преслав Йорданов, 17. Спас Георгиев, 45. Христофор Хубчев

Треньор: Уорън Фийни

Локо Пд: 71. Лукас Редер, 2. Олексей Биков, 5. Мартин Паскалев, 4. Кристиан Гомис, 6. Емил Янчев, 39. Парвиз Умарбаев, 33. Йосип Томашевич, 9. Бирсент Карагарен, 16. Лукас Салинас, 14. Димитър Илиев, 10. Георги Минчев

Резерви: 1. Илко Пиргов, 44. Николай Николаев, 20. Милош Петрович, 7. Шакил Сно, 25. Артур Крачун, 28. Айвън Ангелов, 19. Александър Иванов

Треньор: Александър Тунчев